Final Results

Pos Bib Name Time ± Group Team
1. 51 Logan Drevlow 00:07:02.0 00:00:00.0 U12M Wirth T.K. Team
2. 45 Ethan Albrecht 00:07:14.9 00:00:12.9 U12M Wirth T.K. Team
3. 16 Sebastian Reusch 00:07:47.5 00:00:45.5 U12M Hyland T.K. Team
4. 33 Linnea Ousdigian 00:07:51.7 00:00:49.7 U10F Wirth T.K. Team
5. 47 Emmett Cooper 00:07:54.6 00:00:52.6 U12M Wirth T.K. Team
6. 26 Paloma Good 00:08:13.9 00:01:11.9 U10F Wirth T.K. Team
7. 36 Bjorn Sherman-Strand 00:08:25.6 00:01:23.6 U10M Wirth T.K. Team
8. 39 Esme Gulbransen 00:08:27.8 00:01:25.8 U12F Wirth T.K. Team
9. 34 Karl Nelson 00:08:39.3 00:01:37.3 U10M Wirth T.K. Team
10. 22 Jack Kalmes 00:08:43.5 00:01:41.5 U10M Individual
11. 24 Mercedes Cameron 00:08:48.1 00:01:46.1 U10F Wirth T.K. Team
12. 68 Mila Beitz 00:08:49.5 00:01:47.5 U12F Skiwerx Team
13. 76 Sydney Bullard 00:08:51.0 00:01:49.0 FU10
14. 18 Mary Peterson 00:09:02.0 00:02:00.0 U10F Individual
15. 38 Griffin Woeste 00:09:04.6 00:02:02.6 U10M Wirth T.K. Team
16. 58 Colin Pearson 00:09:05.0 00:02:03.0 U12M Wirth T.K. Team
17. 35 Kai Ringsven 00:09:11.0 00:02:09.0 U10M Wirth T.K. Team
18. 48 Anders Decker 00:09:12.0 00:02:10.0 U12M Wirth T.K. Team
19. 41 Lila Montgomery 00:09:14.0 00:02:12.0 U12F Wirth T.K. Team
T20. 42 Iris Roos 00:09:15.5 00:02:13.5 U12F Wirth T.K. Team
T20. 44 Freya Tozer 00:09:15.5 00:02:13.5 U12F Wirth T.K. Team
22. 69 Megan Snider 00:09:16.0 00:02:14.0 U12F Skiwerx Team
23. 2 Silas Hudalla 00:09:25.0 00:02:23.0 U12M Anwatin T.K Team
24. 43 Zoe Sumner 00:09:34.0 00:02:32.0 U12F Wirth T.K. Team
25. 17 Ellie Cooper 00:09:35.0 00:02:33.0 U10F Individual
26. 145 Elisabeth Galmo 00:09:46.0 00:02:44.0 FU12
27. 49 Max Dockter 00:09:50.0 00:02:48.0 U12M Wirth T.K. Team
28. 1 Finn Johnson 00:10:06.0 00:03:04.0 U12M Anwatin T.K Team
29. 74 Milo Tiffin 00:10:07.0 00:03:05.0 U12M Skiwerx Team
30. 50 Theo Dockter 00:10:09.0 00:03:07.0 U12M Wirth T.K. Team
31. 27 Daphne Lajon 00:10:12.0 00:03:10.0 U10F Wirth T.K. Team
32. 21 Kairav Santan 00:10:15.0 00:03:13.0 U12M Individual
33. 56 Karl Layton 00:10:18.0 00:03:16.0 U12M Wirth T.K. Team
34. 8 Alma Sauve 00:10:37.0 00:03:35.0 U12F Anwatin T.K Team
35. 6 Margot Quam 00:10:47.0 00:03:45.0 U12F Anwatin T.K Team
36. 77 Natalie Goodwyne 00:10:48.0 00:03:46.0 U14F Anwatin T.K Team
37. 28 Lila Stephens 00:10:52.0 00:03:50.0 U10F Wirth T.K. Team
38. 46 Samuel Alvey 00:11:15.0 00:04:13.0 U12M Wirth T.K. Team
39. 11 Sophia Shyrsova 00:11:16.0 00:04:14.0 U10F Hyland T.K. Team
40. 31 Finn Driver 00:11:22.0 00:04:20.0 U10M Wirth T.K. Team
41. 13 Jacob Lawler 00:11:23.0 00:04:21.0 U10M Hyland T.K. Team
42. 55 Roman Kreykes 00:11:32.0 00:04:30.0 U12M Wirth T.K. Team
43. 32 Rocco Kreykes 00:11:33.0 00:04:31.0 U10M Wirth T.K. Team
44. 59 Cameron Roed 00:11:38.0 00:04:36.0 U12M Wirth T.K. Team
45. 14 Benjamin Lawler 00:11:51.0 00:04:49.0 U8M Hyland T.K. Team
46. 62 Kajsa Nelson 00:11:52.0 00:04:50.0 U8F Wirth T.K. Team
47. 70 Nathan Olive 00:11:54.0 00:04:52.0 U12M Skiwerx Team
48. 12 Eliana Unger 00:11:59.0 00:04:57.0 FU12 Hyland T.K. Team
49. 23 Solvei Hallstrom 00:12:00.0 00:04:58.0 U12F Individual
50. 75 Tianna Krueger 00:12:37.0 00:05:35.0 FU12
51. 63 Makayla Endres 00:13:10.0 00:06:08.0 U10F Wirth T.K. Team
52. 4 Toni Baker 00:14:52.0 00:07:50.0 U12F Anwatin T.K Team
53. 54 William Kraatz 00:14:59.0 00:07:57.0 U12M Wirth T.K. Team