Final Results

Pos Bib Name Time ± Group
1. 46 Josh Penot 00:20:16.2 00:00:00.0 Overall Male
2. 64 Davy Keith 00:22:42.6 00:02:26.4 Masters Male
3. 49 Leighton Jenkins 00:23:48.2 00:03:32.0 Overall Female
4. 70 Cody Bielstien 00:23:49.0 00:03:32.8 5K 20-29 Male
5. 53 Phillip Wedgeworth 00:25:18.3 00:05:02.1 5K 60-69 Male
6. 48 Jamie Trichell 00:25:41.2 00:05:25.0 5K 40-49 Male
7. 62 Jordan Townsend 00:26:03.9 00:05:47.7 5K 13-19 Female
8. 73 Brandi Lynn Korbe 00:26:23.4 00:06:07.2 5k 20-29 Female
9. 60 Becky Wilks 00:26:43.4 00:06:27.2 Masters Female
10. 58 Tom Smith 00:28:00.9 00:07:44.7 5K 60-69 Male
11. 47 Trish Brix-Baskin 00:28:29.3 00:08:13.1 5K 30-39 Female
12. 51 Cade Lott 00:29:07.2 00:08:51.0 5K 20-29 Male
13. 50 Christa Lott 00:29:07.7 00:08:51.5 5K 13-19 Male
14. 68 Cindy Dawson 00:29:47.2 00:09:31.0 5K 50-59 Female
15. 71 Steven Orokhovskiy 00:29:48.0 00:09:31.8 5K 20-29 Male
16. 75 Collin French 00:31:30.9 00:11:14.7 5K 20-29 Male
17. 69 Jodavid Martin 00:33:33.1 00:13:16.9 5K 20-29 Male
18. 72 Jennifer Cade 00:33:38.9 00:13:22.7 5k 20-29 Female
19. 65 Greg Sandiker 00:34:39.3 00:14:23.1 5K 50-59 Male
20. 52 Kim Broom 00:34:53.6 00:14:37.4 5K 40-49 Female
21. 59 John Fox 00:35:30.7 00:15:14.5 5K 50-59 Male
22. 43 Sonja Mccaskill 00:35:36.8 00:15:20.6 5K 40-49 Female
23. 56 Anita Davis 00:37:05.5 00:16:49.3 5K 60-69 Female
24. 67 Laura-Catherine Dawson 00:37:12.2 00:16:56.0 5k 20-29 Female
25. 74 Justin Phillips 00:38:41.8 00:18:25.6 5K 20-29 Male
26. 54 Peggy Wedgeworth 00:39:51.3 00:19:35.1 5K 60-69 Female
T27. 41 Breland Bennett 00:41:16.2 00:21:00.0 5K 13-19 Female
T27. 42 Natalie Wiggins 00:41:16.2 00:21:00.0 5K 40-49 Female
29. 76 Tammy Korbe 00:47:10.7 00:26:54.5 5K 50-59 Female
T30. 61 Genasia Simmons 00:53:45.2 00:33:29.0 5K 13-19 Female
T30. 63 Patrick Mcgruder 00:53:45.2 00:33:29.0 5K 13-19 Male
32. 57 Janyah Gholar 00:53:45.5 00:33:29.3 5K 13-19 Female
33. 66 Deana Newton 00:56:34.3 00:36:18.1 5K 40-49 Female
34. 44 Marlene Dillon 00:57:26.8 00:37:10.6 5K 30-39 Female