Final Results

Pos Bib Name Time ± Group Team
T1. 15 Jay Barolo 00:27:14.9 00:00:00.0 Strength: Mind & Body 7:03
T1. 14 Susie Barolo 00:27:14.9 00:00:00.0 Strength: Mind & Body 7:03
T3. 1 Cheryl Logan 00:30:26.9 00:03:12.0 RUN BNC 7:00
T3. 2 Bobby Baldwin 00:30:26.9 00:03:12.0 RUN BNC 7:00
T5. 50 Bill Camp 00:30:34.8 00:03:19.9 Cheese Heads 7:11
T6. 49 Marsha Camp 00:30:34.8 00:03:19.9 Cheese Heads 7:11
T7. 52 Brendan Camp 00:30:34.8 00:03:19.9 Cheese Heads 7:11
T7. 51 Liam Camp 00:30:34.8 00:03:19.9 Cheese Heads 7:11
T9. 19 Joe Householder 00:31:27.6 00:04:12.7 Fortuitous Encounters 7:04
T10. 20 Katie Neihaus 00:31:27.6 00:04:12.7 Fortuitous Encounters 7:04
T11. 16 Ben Aylor 00:31:27.6 00:04:12.7 Fortuitous Encounters 7:04
T12. 17 Erin Aylor 00:31:27.6 00:04:12.7 Fortuitous Encounters 7:04
T12. 18 Cheryl Householder 00:31:27.6 00:04:12.7 Fortuitous Encounters 7:04
T14. 34 Nelson Mcclung 00:31:48.7 00:04:33.8 XLA Team 1 7:08
T15. 36 Kelly Shire 00:31:48.7 00:04:33.8 XLA Team 1 7:08
T16. 33 Brooke Fowler 00:31:48.7 00:04:33.8 XLA Team 1 7:08
T17. 37 Crystal Ewing 00:31:48.7 00:04:33.8 XLA Team 1 7:08
T17. 35 Ryan Bowler 00:31:48.7 00:04:33.8 XLA Team 1 7:08
T19. 78 Ruth Sherrill 00:32:07.0 00:04:52.1 Dynamites 1 7:18
T20. 77 Victoria Harrison 00:32:07.0 00:04:52.1 Dynamites 1 7:18
T21. 82 Sheronda Wilford 00:32:07.0 00:04:52.1 Dynamites 1 7:18
T22. 81 Jeremy Makay 00:32:07.0 00:04:52.1 Dynamites 1 7:18
T23. 80 Samantha Macken 00:32:07.0 00:04:52.1 Dynamites 1 7:18
T23. 79 Jonathan Pace 00:32:07.0 00:04:52.1 Dynamites 1 7:18
T25. 23 Glen Tofil 00:33:14.5 00:05:59.6 AFAC 7:06
T26. 22 Jolie Smith 00:33:14.5 00:05:59.6 AFAC 7:06
T27. 27 Jeremiah Huston 00:33:14.5 00:05:59.6 AFAC 7:06
T28. 26 Ray Bynum 00:33:14.5 00:05:59.6 AFAC 7:06
T29. 25 Mauricio Carcamo 00:33:14.5 00:05:59.6 AFAC 7:06
T29. 24 Laura Jackson 00:33:14.5 00:05:59.6 AFAC 7:06
T31. 74 Nidal Hamzey 00:33:21.1 00:06:06.2 Team ANCC 7:17
T32. 73 Rebecca Pipkins 00:33:21.1 00:06:06.2 Team ANCC 7:17
T33. 76 Patrick King 00:33:21.1 00:06:06.2 Team ANCC 7:17
T33. 75 Claudia Mcatee 00:33:21.1 00:06:06.2 Team ANCC 7:17
35. 21 John Derrick 00:34:01.3 00:06:46.4 Single Runner 7:05
T36. 55 Charlotte Kelley 00:34:15.5 00:07:00.6 Team Kelley 7:12
T37. 53 Lara Kelley 00:34:15.5 00:07:00.6 Team Kelley 7:12
T38. 54 Nate Kelley 00:34:15.5 00:07:00.6 Team Kelley 7:12
T38. 56 Josie Kelley 00:34:15.5 00:07:00.6 Team Kelley 7:12
T40. 46 Peggy Flaxman 00:34:24.2 00:07:09.3 Team SParKLe 7:10
T41. 48 Robin Birchfield 00:34:24.2 00:07:09.3 Team SParKLe 7:10
T42. 47 Katie Anderson 00:34:24.2 00:07:09.3 Team SParKLe 7:10
T43. 45 Sandy Dubois 00:34:24.2 00:07:09.3 Team SParKLe 7:10
T43. 44 Laurie Plishker 00:34:24.2 00:07:09.3 Team SParKLe 7:10
T45. 71 Tommy Lo 00:34:29.3 00:07:14.4 Team Titanium 7:16
T45. 72 Griffin Lo 00:34:29.3 00:07:14.4 Team Titanium 7:16
47. 104 Carol Elliott 00:34:42.8 00:07:27.9 Rivendell Runners 7:25
T48. 3 Mark Troppe 00:34:50.6 00:07:35.7 Team M&Ms 7:01
T48. 4 Mikki Troppe 00:34:50.6 00:07:35.7 Team M&Ms 7:01
50. 105 Rivendell Student 00:35:09.4 00:07:54.5 Rivendell Runners 7:25
51. 107 Elizabeth Flentje 00:36:09.4 00:08:54.5 Poke-a-dope 7:24
T52. 101 Madeline Florio 00:36:16.8 00:09:01.9 Poke-a-dope 7:24
T52. 102 Eleanor Florio 00:36:16.8 00:09:01.9 Poke-a-dope 7:24
T54. 109 Sarah Freeman 00:36:25.5 00:09:10.6 Poke-a-dope 7:24
T54. 108 Anna Freeman 00:36:25.5 00:09:10.6 Poke-a-dope 7:24
56. 106 Lucinda Robb 00:37:09.4 00:09:54.5 Florio Family 7:23
57. 103 Lawrence Florio 00:37:16.8 00:10:01.9 Florio Family 7:23
T58. 41 Sandee Addison 00:38:23.7 00:11:08.8 XLA Team 2 7:09
T58. 39 John Elie 00:38:23.7 00:11:08.8 XLA Team 2 7:09
T60. 96 Adrienne Griffen 00:38:36.5 00:11:21.6 Griffin Family 7:22
T61. 95 Michael Griffen 00:38:36.5 00:11:21.6 Griffin Family 7:22
T62. 97 Claire Griffen 00:38:36.5 00:11:21.6 Griffin Family 7:22
T63. 98 John Griffen 00:38:36.5 00:11:21.6 Griffin Family 7:22
T63. 99 Nora Griffen 00:38:36.5 00:11:21.6 Griffin Family 7:22
T65. 90 Carly Booze 00:39:01.7 00:11:46.8 The Popping Popps 7:20
T65. 91 Lauren Geriak 00:39:01.7 00:11:46.8 The Popping Popps 7:20
T67. 7 Stacy Comstock 00:39:10.3 00:11:55.4 MOTR 7:02
T68. 9 Rich Walker 00:39:10.3 00:11:55.4 MOTR 7:02
T69. 8 Jamie Walker 00:39:10.3 00:11:55.4 MOTR 7:02
T70. 6 Nikki Feinsot 00:39:10.3 00:11:55.4 MOTR 7:02
T71. 13 Caroline Brozak 00:39:10.3 00:11:55.4 MOTR 7:02
T72. 12 Susan Omberg 00:39:10.3 00:11:55.4 MOTR 7:02
T73. 11 Kristin Popowich 00:39:10.3 00:11:55.4 MOTR 7:02
T73. 10 Natalie Walker 00:39:10.3 00:11:55.4 MOTR 7:02
T75. 84 Bryan Rozman 00:39:14.7 00:11:59.8 Dynamites 2 7:19
T76. 83 Betsyann Stewart 00:39:14.7 00:11:59.8 Dynamites 2 7:19
T77. 86 Dyna Mites2 00:39:14.7 00:11:59.8 Dynamites 2 7:19
T77. 85 Celvin Santos 00:39:14.7 00:11:59.8 Dynamites 2 7:19
T79. 63 Carol Benedict 00:39:41.2 00:12:26.3 Cherry Blossoms 7:14
T80. 62 Carolyn Marsh 00:39:41.2 00:12:26.3 Cherry Blossoms 7:14
T81. 64 Joan Gottleib 00:39:41.2 00:12:26.3 Cherry Blossoms 7:14
T82. 66 Jen Spaeth 00:39:41.2 00:12:26.3 Cherry Blossoms 7:14
T82. 65 Rebecca Metro 00:39:41.2 00:12:26.3 Cherry Blossoms 7:14
84. 89 Judy Poppalardo 00:39:46.6 00:12:31.7 The Popping Popps 7:20
T85. 92 Melinda Cater 00:39:49.9 00:12:35.0 Courage Endures 7:21
T86. 93 John Brandenburg 00:39:49.9 00:12:35.0 Courage Endures 7:21
T86. 94 Nancy Payne 00:39:49.9 00:12:35.0 Courage Endures 7:21
T88. 58 Richard Wellens 00:41:14.3 00:13:59.4 Fast & Loose 7:13
T89. 57 Ann Gwynn 00:41:14.3 00:13:59.4 Fast & Loose 7:13
T90. 61 Shannon Aud 00:41:14.3 00:13:59.4 Fast & Loose 7:13
T90. 59 Matt Wellens 00:41:14.3 00:13:59.4 Fast & Loose 7:13
92. 100 Lars Florio 00:49:33.7 00:22:18.8 Florio Family 7:23