Final Results

Pos Bib Name Time ± Group
1. 622 Adrian Zabala Go�i 00:21:30.6 00:00:00.0 INFANTIL MASCULINO
2. 612 Jon Illarramendi 00:21:37.9 00:00:07.3 INFANTIL MASCULINO
3. 636 Igor Illarramendi 00:21:58.0 00:00:27.4 RAQUETAS MASCULINO
4. 629 Mikel Zabala 00:22:07.9 00:00:37.3 RAQUETAS MASCULINO
5. 623 Ibón Terrén 00:22:30.2 00:00:59.6 INFANTIL MASCULINO
6. 619 Eva Puig Segura 00:23:41.5 00:02:10.9 RAQUETAS FEMENINA
7. 626 Mercedes Valls De Los Cobos 00:26:38.8 00:05:08.2 RAQUETAS FEMENINA
8. 617 Juaquin Martinez De Bujanda 00:27:50.8 00:06:20.2 RAQUETAS MASCULINO
9. 611 Ane Illarramendi 00:28:08.6 00:06:38.0 INFANTIL FEMENINA
10. 614 Paule Iturrate 00:28:37.6 00:07:07.0 INFANTIL FEMENINA
11. 618 Lucia Mendive Lerrendegui 00:29:07.9 00:07:37.3 RAQUETAS FEMENINA
T12. 627 Elsa Rioja 00:33:07.0 00:11:36.4 RAQUETAS FEMENINA
T12. 628 Nuria Gómez 00:33:07.0 00:11:36.4 RAQUETAS FEMENINA
14. 620 Carmen Quintanilla Elola 00:33:28.4 00:11:57.8 RAQUETAS FEMENINA
15. 603 Ana Isabel Carasus�n Izcue 00:35:02.7 00:13:32.1 RAQUETAS FEMENINA
T16. 624 Teresa Martínez 00:35:13.0 00:13:42.4 RAQUETAS FEMENINA
T16. 625 Serafín Nogueiras 00:35:13.0 00:13:42.4 RAQUETAS MASCULINO
T18. 602 Ana Albisu 00:36:36.0 00:15:05.4 RAQUETAS FEMENINA
T18. 607 Angel Eguiluz 00:36:36.0 00:15:05.4 RAQUETAS MASCULINO
T20. 604 Maria Rosa Cebrian Cebrian 00:39:57.2 00:18:26.6 RAQUETAS FEMENINA
T21. 616 Maria Dolores Lopez Gea 00:39:57.2 00:18:26.6 RAQUETAS FEMENINA
T22. 613 Carmen Irusta 00:39:57.2 00:18:26.6 RAQUETAS FEMENINA
T22. 609 Javier Garc�a Jimenez 00:39:57.2 00:18:26.6 RAQUETAS MASCULINO
T24. 318 Carlos Oliván 00:47:17.5 00:25:46.9 ABSOLUTO MASCULINO
T24. 10 Javier Tirapu Corera 00:47:17.5 00:25:46.9 �LITE MASCULINO
26. 8 Roberto Milikua Albizuri 00:48:09.1 00:26:38.5 �LITE MASCULINO
27. 13 Juan Xalmet Pons 00:50:07.2 00:28:36.6 �LITE MASCULINO
28. 4 Javier Galve Sainz De Varanda 00:53:51.3 00:32:20.7 �LITE MASCULINO
29. 305 Juan Ignacio Galera Madero 00:54:44.5 00:33:13.9 ABSOLUTO MASCULINO
30. 306 Mikel Gisasola Gisasola 00:55:01.8 00:33:31.2 ABSOLUTO MASCULINO
31. 3 Roman Erkiaga 00:56:17.7 00:34:47.1 �LITE MASCULINO
32. 7 Javier Mart�nez De Bujanda 00:57:28.1 00:35:57.5 �LITE MASCULINO
33. 9 Xabier Plazaola Ugarte 00:57:39.0 00:36:08.4 �LITE MASCULINO
34. 316 Francisco Javier Sanagustin Agustin 01:00:12.2 00:38:41.6 SUPERVETERANO MASCULINO
35. 5 Itziar Gurrutxaga Gurrutxaga 01:00:46.7 00:39:16.1 �LITE FEMENINA
36. 304 Xymena Dyduch 01:00:58.8 00:39:28.2 ABSOLUTA FEMENINA
37. 15 Agurtza Gurrutxaga 01:01:36.4 00:40:05.8 �LITE FEMENINA
T38. 309 Mikel Iturrate 01:06:46.2 00:45:15.6 ABSOLUTO MASCULINO
T38. 310 Unai Iturrate 01:06:46.2 00:45:15.6 ABSOLUTO MASCULINO
40. 11 Juan Martin Tirapu Go�i 01:07:01.0 00:45:30.4 �LITE MASCULINO
41. 313 Antonio Mart�nez De Bujanda Est�noz 01:07:19.6 00:45:49.0 VETERANO MASCULINO
42. 6 Carla Mart�nez De Albornoz Velasco 01:08:24.9 00:46:54.3 �LITE FEMENINA
43. 12 Alberto Ladomega Martinez 01:09:15.7 00:47:45.1 ABSOLUTO MASCULINO
44. 14 Julio Ferrer Rodriguez 01:18:42.0 00:57:11.4 ABSOLUTO MASCULINO
T45. 303 Miren Celaya Idiakez 01:21:13.0 00:59:42.4 ABSOLUTA FEMENINA
T45. 302 Juan Azcarate Olaran 01:21:13.0 00:59:42.4 VETERANO MASCULINO
T47. 314 Candido S�ez Bernal 01:27:00.7 01:05:30.1 SUPERVETERANO MASCULINO
T47. 319 Mateo Saez 01:27:00.7 01:05:30.1 ABSOLUTO MASCULINO
49. 301 Guillermo Aterido Juarez 01:28:01.0 01:06:30.4 VETERANO MASCULINO
T50. 312 Miren Loyola Zuloaga 01:32:56.7 01:11:26.1 VETERANA FEMENINA
T50. 315 Javier Sainz Guerra 01:32:56.7 01:11:26.1 SUPERVETERANO MASCULINO
52. 307 Teodoro Gracia Infante 01:34:24.1 01:12:53.5 VETERANO MASCULINO