Final Results

Pos Bib Name Time ± Group
T1. 4 Unnamed Racer 00:01:00.0 00:00:00.0 J7
T2. 12 Sander Rognstad Post 00:01:00.0 00:00:00.0 G7
T3. 13 Nicolai Tajet 00:01:00.0 00:00:00.0 G7
T4. 14 Hermine Thiis-Evensen 00:01:00.0 00:00:00.0 J8
T5. 10 Sigve Holt Koløen 00:01:00.0 00:00:00.0 G7
T6. 9 Nikolai Kleven Staff 00:01:00.0 00:00:00.0 G7
T7. 8 August Smerkerud Knai 00:01:00.0 00:00:00.0 G7
T8. 7 Birk Waaler 00:01:00.0 00:00:00.0 G7
T9. 2 Liv Sæter Sundli 00:01:00.0 00:00:00.0 J7
T10. 1 Milla Sofie Wiik 00:01:00.0 00:00:00.0 J7
T11. 50 Halvor Holt Koløen 00:01:00.0 00:00:00.0 G10
T12. 49 Aksel Smerkerud Knai 00:01:00.0 00:00:00.0 G10
T13. 196 Jonathan Håland Dahlø 00:01:00.0 00:00:00.0 G7
T14. 11 Edvard Westengen Håndlykken 00:01:00.0 00:00:00.0 G8
T15. 42 Sigurd Stensby 00:01:00.0 00:00:00.0 G9
T16. 41 Henrik Haugseth 00:01:00.0 00:00:00.0 G9
T17. 40 Marius Elvetun-Vestby 00:01:00.0 00:00:00.0 G9
T18. 39 Roar Andre Skogby 00:01:00.0 00:00:00.0 G9
T19. 38 Jonatan Staff-Hansen 00:01:00.0 00:00:00.0 G9
T20. 37 Fredrik Limbodal Grjotheim 00:01:00.0 00:00:00.0 G9
T21. 36 Sigurd Maurset Hammer 00:01:00.0 00:00:00.0 G9
T22. 35 Jacob Sundstrøm Wilberg 00:01:00.0 00:00:00.0 G9
T23. 34 Håken Elias Eliassen 00:01:00.0 00:00:00.0 G9
T24. 33 Johannes Karinta Engebretsen 00:01:00.0 00:00:00.0 G9
T25. 30 Nora Julsrud Antonsen 00:01:00.0 00:00:00.0 J9
T26. 29 Henriette Gran 00:01:00.0 00:00:00.0 J9
T27. 28 Sofie Lundahl Nygård 00:01:00.0 00:00:00.0 J9
T28. 25 Isak Reinton Stakset 00:01:00.0 00:00:00.0 G8
T29. 24 Adrian Bjerke Engebakken 00:01:00.0 00:00:00.0 G8
T30. 23 Sander Østby 00:01:00.0 00:00:00.0 G8
T31. 22 Leon Nicolai Wiik Martinsen 00:01:00.0 00:00:00.0 G8
T32. 21 Marcus Myrland Pettersen 00:01:00.0 00:00:00.0 G8
T33. 20 Noah Hoff Søderholm 00:01:00.0 00:00:00.0 G8
T34. 19 William Aalborg Disserud 00:01:00.0 00:00:00.0 G8
T34. 18 Vetle Vangstein 00:01:00.0 00:00:00.0 G8
36. 97 Henrik Vea Johnsen 00:07:50.3 00:06:50.3 G14
37. 95 Jonas Torp 00:08:06.6 00:07:06.6 G14
38. 85 Mattis Hansen 00:08:31.2 00:07:31.2 G13
39. 91 June Isell Sjåeng 00:08:31.8 00:07:31.8 J14
40. 75 Vetle Olsen Ervik 00:08:32.8 00:07:32.8 G12
41. 96 Marius Årdal 00:08:40.5 00:07:40.5 G14
42. 84 Marius Myran 00:08:55.5 00:07:55.5 G13
43. 74 Martin Haugseth 00:09:01.7 00:08:01.7 G12
44. 83 Håkon Knai Sannerud 00:09:02.5 00:08:02.5 G13
45. 62 Max Hansen 00:09:04.0 00:08:04.0 G11
46. 98 Torkel Korsmo 00:09:15.0 00:08:15.0 G14
47. 63 Magnus Vea Johnsen 00:09:15.4 00:08:15.4 G11
48. 82 Albert Hvale 00:09:29.9 00:08:29.9 G13
49. 86 Christoffer Hermansen 00:09:34.1 00:08:34.1 G13
50. 88 Emil Rosøy Rynningen 00:09:35.4 00:08:35.4 G13
51. 58 Lea Hammer 00:09:41.7 00:08:41.7 J11
52. 56 Minea Sjåeng 00:10:22.7 00:09:22.7 J11
53. 66 Fredrik Stensby 00:10:37.8 00:09:37.8 G11
54. 54 Martine Årdal 00:11:17.9 00:10:17.9 J11
55. 64 Tobias Staff-Hansen 00:11:39.3 00:10:39.3 G11
56. 55 Leah Naomi Wiik 00:11:41.0 00:10:41.0 J11
57. 87 Sindre Gunnulfsen 00:11:50.8 00:10:50.8 G13
58. 65 Isak Asbjørnslett Gullesen 00:12:34.8 00:11:34.8 G11
59. 57 Miriam Ovida Bergseng 00:12:37.4 00:11:37.4 J11
60. 113 Oliver Finstad Nytrøen 00:14:00.3 00:13:00.3 G16
61. 115 Sondre Norheim 00:14:37.5 00:13:37.5 G16
62. 117 Martin Spigseth 00:14:39.2 00:13:39.2 G16
63. 114 Erik Brun 00:14:54.2 00:13:54.2 G16
64. 105 Magnus Smedsrud 00:15:12.2 00:14:12.2 G15
65. 116 Jørgen Løken 00:15:29.9 00:14:29.9 G16
66. 121 Julie Hammer 00:15:44.9 00:14:44.9 K17
67. 120 Marie Jakobsen 00:16:41.7 00:15:41.7 K17
68. 131 Kamilla Hammer 00:20:14.1 00:19:14.1 K Senior
69. 129 Magnus Myran 00:21:58.5 00:20:58.5 M20
70. 136 Kristian Hammer 00:23:22.8 00:22:22.8 M Senior
71. 134 Lars Kristian Johnsen 00:24:25.7 00:23:25.7 M Senior
72. 123 Erlend Gundersen 00:24:29.6 00:23:29.6 M17
73. 137 Vegard Rynning Aasen 00:25:07.5 00:24:07.5 M Senior
74. 138 Olav Brun 00:28:05.0 00:27:05.0 M Senior