Final Results

Pos Bib Name Time ± Group Team
1. 60 Aana-Lee Mets 00:01:38.6 00:00:00.0 N6 Otepää
2. 62 Marjanne Tammekivi 00:01:58.6 00:00:20.0 N6 Otepää
3. 66 Johanna Uibo 00:02:06.3 00:00:27.7 N6 Otepää
4. 63 Nora Ojaste 00:02:19.6 00:00:41.0 N6 Otepää / Tartu
5. 73 Marta Raudik 00:02:37.8 00:00:59.2 N8 Elva vald
6. 76 Juss Pikkor 00:02:43.0 00:01:04.4 M8 Otepää
7. 82 Ann-Marii Mets 00:02:59.5 00:01:20.9 N10 Otepää linn
T8. 77 Kaspar Kärp 00:03:01.7 00:01:23.1 M8 Otepää linn
T8. 912 Elmar Unn 00:03:01.7 00:01:23.1 M12 Karupesa Team
10. 80 Ranno-Artur Kukk 00:03:10.5 00:01:31.9 M8 Otepää linn
11. 67 Armin Veemees 00:03:15.3 00:01:36.7 M6 Hellenurme
12. 86 Andorres Veerpalu 00:03:16.9 00:01:38.3 M10 Otepää linn
13. 921 Rasmus Raudik 00:03:19.1 00:01:40.5 M12 Elva vald
14. 94 Martiina Mätas 00:03:21.9 00:01:43.3 N12 Otepää
15. 75 Stella Uibo 00:03:23.0 00:01:44.4 N8 Otepää
16. 911 Aaron Rehemaa 00:03:25.0 00:01:46.4 M12 Otepää linn
17. 915 Jakob Pirnipuu 00:03:26.1 00:01:47.5 M12 Valgamaa
18. 922 Simon Uibo 00:03:26.6 00:01:48.0 M12 Otepää
19. 916 Jakop Kojus 00:03:32.9 00:01:54.3 M12 Otepää linn
20. 89 Märten Mätas 00:03:35.0 00:01:56.4 M10 Otepää linn
21. 920 Matis Mändmets 00:03:39.5 00:02:00.9 M12 Otepää linn
22. 88 Kristofer Kärp 00:03:44.9 00:02:06.3 M10 Otepää linn
23. 96 Sophia Rikka 00:03:45.0 00:02:06.4 N12 Otepää
24. 92 Oskar Raudik 00:03:45.2 00:02:06.6 M10 Elva vald
25. 85 Mirell Uus 00:03:45.9 00:02:07.3 N10 Otepää linn
26. 95 Säde Lepp 00:03:53.1 00:02:14.5 N12 Antsla
27. 90 Mathias Tammekivi 00:03:53.7 00:02:15.1 M10 Otepää
28. 74 Liis Uudeberg 00:03:56.1 00:02:17.5 N8 Otepää
29. 69 Jakob Tinask 00:03:57.4 00:02:18.8 M6 Otepää vald
30. 68 Artur Teearu 00:04:05.8 00:02:27.2 M6 Otepää
31. 79 Mihkel Tammekivi 00:04:10.6 00:02:32.0 M8 Otepää
32. 917 Kristjan Ladva 00:04:12.1 00:02:33.5 M12 Otepää
33. 93 Maria Raud 00:04:20.1 00:02:41.5 N12 Otepää vald
34. 71 Henry Mägi 00:04:25.4 00:02:46.8 M6 Otepää
35. 84 Marleen Teppo 00:04:39.9 00:03:01.3 N10 Kääriku
36. 923 Andra Arulaan 00:04:44.2 00:03:05.6 N14 Otepää
37. 72 Karmella-Ly Mälton 00:04:48.1 00:03:09.5 N8 Otepää
38. 97 Teele Uudeberg 00:05:16.5 00:03:37.9 N12 Otepää
39. 87 Hugo Georg Jürison 00:05:28.8 00:03:50.2 M10 Põlvamaa
40. 83 Grettel Arulaan 00:05:47.5 00:04:08.9 N10 Otepää
41. 91 Oskar Raud 00:05:51.8 00:04:13.2 M10 Otepää vald
42. 81 Theodor Reinhold Jürison 00:05:53.3 00:04:14.7 M8 Põlvamaa
43. 61 Lenna Pikkor 00:06:49.8 00:05:11.2 N6 Otepää
44. 70 Peeter Parksepp 00:07:35.3 00:05:56.7 M6 Põlvamaa
45. 64 Roosi Parksepp 00:09:11.9 00:07:33.3 N6 põlvamaa