Final Results

Pos Bib Name Time ± Gender Team Name
T1. 17811 Cody Callon 05:18:46.0 00:00:00.0 M Captain and Commander
T1. 17812 Thomas Pickett 05:18:46.0 00:00:00.0 M Captain and Commander
T3. 17801 Katie Mills 05:46:14.9 00:27:28.9 F Brexit
T3. 17802 Richard Sievewright 05:46:14.9 00:27:28.9 M Brexit
T5. 17912 Lukas Dzurenda 05:59:33.8 00:40:47.8 M Tatra runners
T5. 17911 Milan Benacka 05:59:33.8 00:40:47.8 M Tatra runners
T7. 17942 Joanne Wild 06:26:16.7 01:07:30.7 F Wishi
T7. 17941 Darin Nishi 06:26:16.7 01:07:30.7 M Wishi
T9. 17951 Masazumi Fujioka 06:35:19.9 01:16:33.9 M Yoshi & Masa
T9. 17952 Yoshiko Fujioka 06:35:19.9 01:16:33.9 F Yoshi & Masa
T11. 17842 Troy Dalton 06:47:27.0 01:28:41.0 M Groundwork Athletics
T11. 17841 Devon Goldstein 06:47:27.0 01:28:41.0 F Groundwork Athletics
T13. 17921 Erica Bota 06:56:59.2 01:38:13.2 F The Green Botabrides
T13. 17922 Adrianne Gilbride 06:56:59.2 01:38:13.2 F The Green Botabrides
T15. 17792 Ian Gibson 07:06:08.8 01:47:22.8 M Botter Goat
T15. 17791 David Till 07:06:08.8 01:47:22.8 M Botter Goat
T17. 17901 Mary Walsh 07:12:26.2 01:53:40.2 F Sole sisters x2
T17. 17902 Sabrina Wong 07:12:26.2 01:53:40.2 F Sole sisters x2
T19. 17932 Brice Ferre 07:14:48.1 01:56:02.1 M TRAIN.RACE.BEER.
T19. 17931 Ethan Newberry 07:14:48.1 01:56:02.1 M TRAIN.RACE.BEER.
T21. 17851 Corrina Hill 07:19:25.8 02:00:39.8 F Hill-acious
T21. 17852 Tim Hill 07:19:25.8 02:00:39.8 M Hill-acious
T23. 17861 Katie Clegg 07:27:23.6 02:08:37.6 F KiCKiT
T23. 17862 Kelsy Trigg 07:27:23.6 02:08:37.6 F KiCKiT
T25. 17892 Christina Casperson 07:31:30.5 02:12:44.5 F Runnerds
T25. 17891 Dave Mader 07:31:30.5 02:12:44.5 M Runnerds
T27. 17831 Michael Martin 07:35:34.8 02:16:48.8 M Endurance Adventure
T27. 17832 Lynne Bosquet 07:35:34.8 02:16:48.8 F Endurance Adventure
T29. 17821 Kevin Mclaren 07:37:09.8 02:18:23.8 M Choscar
T29. 17822 Susan Tomaine 07:37:09.8 02:18:23.8 F Choscar
T31. 17872 Ian Little 08:57:33.6 03:38:47.6 M Little Ink
T31. 17871 Paul Ingpen 08:57:33.6 03:38:47.6 M Little Ink